Realitní kancelář Karviná

Rádi si necháte poradit s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitosti? Dáte přednost raději osobnímu přístupu a je pro vás důležitý výsledek? Obraťte se na mou realitní kancelář Karviná. Jsem tu pro vás, ať už se jedná o reality v Karviné, Havířově, Frýdku-Místku a okolí. Co nabízím? Jsem profesionální makléřka a svých klientů si vážím. Preferuji individuální přístup, osobní jednání a profesionální služby. Jsem si dobře vědoma, že dnešní doba je velmi těžká pro nákup a prodej nemovitosti, a to vzhledem k těžkým podmínkám pro získání hypotečního úvěru a vysokým úrokovým sazbám. Jako zkušená makléřka dokážu zajistit ideální podmínky pro kupujícího i prodávajícího.

Úspěšný prodej nemovitostí za nejlepší ceny v oblasti Karviné

Realitní kancelář v Karviné určuje cenu nemovitosti na základě dat o již dříve realizovaných prodejích v Karviné a okolí v určitém časovém období, vyplývajících z údajů Českého úřadu zeměměřického a katastrálního. Dále pro určení ceny používám cenovou mapu realizovaných prodejů, databázi realitních kanceláří a v neposlední řadě se řídím vlastními zkušenostmi.

Vyzdvihnu to nejlepší z vaší nemovitosti

Vaši nemovitost představím zájemcům v tom nejlepším světle. Za 20 let praxe si mohu dovolit prodávat reality jinak. Své slovo držím, za svou prací si stojím a pro vaši spokojenost udělám maximum. O úspěchu realitní kanceláře Karviná svědčí stovky realizovaných zakázek a pozitivní reference od mých zákazníků. Už při podpisu smlouvy si můžete být jisti, že je vaše nemovitost prodaná. Více než 85 % mnou nabízených nemovitostí se ke spokojenosti prodávajícího a kupujícího prodá už do dvou měsíců. Jaké jsou mé marketingové strategie?

Home staging

Upravím vaši nemovitost tak, aby byla lákavým cílem pro zájemce. Vyzdvihnu její přednosti, vyladím detaily a vše nechám nafotit profesionálním fotografem.

Video prezentace

Video prezentace a virtuální prohlídka nechá zájemce detailně nahlédnout do nemovitosti. Tak si může předem udělat představu o jejím půdorysu a orientaci na světové strany. Dále usnadní zájemci uvažování o možnostech stavebních úprav či rozmístění vybavení.

Webová prezentace

Pro vaši nemovitost přichystám speciální web, který bude sloužit jako propagace. Dále nabídku vyvěsím na realitních portálech, sociálních sítích a dalších kanálech tak, aby efektivně zapůsobila na cílové zájemce.

Hledáte spolehlivou realitní kancelář v Karviné? Kontaktujte mě.

Jako zkušená makléřka pro Moravskoslezský kraj svým klientům poskytnu kvalitní služby při nákupu, prodeji a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí. V mé nabídce najdete byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře a ostatní objekty. Pomůžu vám zajistit nejvýhodnější financování vaší nemovitosti s nejnižší úrokovou sazbou, poskytnu bezplatné poradenství a zajistím tržní odhad ceny nemovitosti.

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem