Realitní kancelář Havířov 

V dnešní době není problém obrátit se na některou z mnoha realitních kanceláří nabízejících exkluzivní zastoupení v rámci nákupu, prodeje a pronájmu nemovitosti. Ale je jen hrstka těch, které ke své práci přistupují zodpovědně. Především dnešní doba je pro nákup a prodej nemovitosti velmi náročná, a to vzhledem k drahým hypotékám a čím dál těžším podmínkám pro získání úvěru. Z těchto důvodů roste poptávka po pronájmech a nákup/prodej se dostává do ústraní. Pro majitele nemovitosti v Havířově je tak stále náročnější svou nemovitost prodat, a nezbývá nic jiného, než se obrátit na opravdovou realitní kancelář a zkušeného makléře, který dokáže zajistit co nejlepší podmínky jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího.

Úspěšná realitní kancelář Havířov

Realitní kancelář v Havířově provozuji více než 20 let a za dobu praxe si mohu dovolit prodávat reality jinak. Plané sliby a prázdné fráze u mě nemají místo. Držím slovo, za svou prací si stojím a pro vaši spokojenost jsem připravena udělat maximum. O tom svědčí stovky kladných referencí od mých klientů i poskytované garance, které jinde jen těžko naleznete. Už při podpisu zprostředkovatelské smlouvy si můžete být jisti, že je vaše nemovitost prodaná. Není žádným tajemstvím, že 85 % mnou nabízených nemovitostí se prodá do dvou měsíců.

Znám cenu vaší nemovitosti

Každá nemovitost je reálně prodejná za cenu vycházející ze skutečné hodnoty na trhu. Vyzdvihnu to nejlepší a představím zájemcům vaši nemovitost v Havířově v tom nejlepším světle.

Cenu nemovitosti určuji na základě informací o již realizovaných prodejích v dané lokalitě a určitém časovém období, vyplývajících z údajů Českého úřadu zeměměřického a katastrálního. Dále pro určení cen používám cenové mapy realizovaných prodejů, databáze realitních kanceláří a v neposlední řadě své zkušenosti. Pro zjištění stavu nemovitosti připravím návrh prodejní strategie a doporučím prodejní cenu.

Home staging

Připravím nemovitost na prodej tím, že ji upravím, vyzdvihnu její přednosti a vyladím detaily tak, aby byla pro kupující lákavou nabídkou.

Profesionální prezentace

Profesionální fotografie udělají z každé nemovitosti atraktivní nabídku. Dále připravím videoprezentaci, videoprohlídku, natočení a snímání z výšky dronem, virtuální prohlídku ve 2D a 3D provedení.

Online prezentace

Vytvořím speciální web, který bude nemovitost propagovat, a vložím inzeráty na sociální sítě, realitní portály a další kanály pro oslovení cílové skupiny zájemců.

Prodejte svou nemovitost s poctivou realitní kanceláří v Havířově

Všechny moje marketingové strategie usnadní zájemci uvažování o možnostech stavebních úprav nebo rozmístění nábytku, kuchyňské linky a dalšího vybavení. Vaší nemovitosti se budu věnovat na 100 % s podporou profesionálního týmu, který vám bude vždy k dispozici. S mou realitní kanceláří v Havířově si ušetříte čas a zajistíte si ten nejlepší prodej své nemovitosti k vaší maximální spokojenosti.

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem