Prodej garáže 19 m², Frýdek-Místek

Cena
450 000 Kč
Stav
Rezervace
Lokalita
Frýdek-Místek
Typ nemovitosti
ostatni
Datum vložení
29. června 2023
Plocha pozemku
19 m²
Plocha zastavěná
19 m²
Elektřina
230 V
Parkování
Garáž
ID nemovitosti
18
Užitná plocha
19 m²
Energetiká náročnost
G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce
Jiná
Stav objektu
Bezvadný

Nabízíme k prodeji garáž situovanou na adrese Ulice Bahno-Příkopy, Část obce Místek, v obci Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek.

Tato řadová garáž je vyrobena z kvalitního cihlového materiálu, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost objektu. Celkový stav garáže je velmi dobrý, což znamená minimální potřebu údržby a oprav. Dvoukřídlé dřevěné vrata, střecha nová cca 6 let.

Garáž se nachází na zastavěné ploše o rozloze 19m², což poskytuje dostatek místa pro parkování a uskladnění vozidla či dalšího majetku. V objektu je k dispozici elektrická přípojka s napětím 230 V, což umožňuje využití garáže nejen pro parkování, ale také jako dílnu či skladový prostor.

Tato garáž se nachází v klidné lokalitě, která je snadno dostupná pro majitele vozidla. V blízkosti se nacházejí veškeré potřebné služby a obchody. Okolní prostředí je klidné a příjemné, což přispívá k pohodlnému parkování a bezpečnému uschování vozidla.

Pokud máte zájem o prohlídku této garáže nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi požadavky a odpovědět na veškeré dotazy. Těšíme se na vaší zprávu a možnost vás seznámit s tímto atraktivním prostorem. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat kdykoliv, i o víkendu.

S pozdravem, Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem