Prodej domu, 2+1, 3+1, 150 m² s pozemkem 1 136 m² Černá cesta, Frýdek-Místek – Frýdek

Cena
Stav
Lokalita
Typ nemovitosti

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/278545/virtual/www/domains/jirinahlavenkova.cz/wp-content/themes/fns_template/single.php on line 50

Prodej rodinného domu, 3+1, 2+kk, ve Frýdku-Místku.

Dvougenerační bydlení je recept na dnešní složitou situaci. Jak ale skloubit výhody tohoto způsobu bydlení a nároku na zachování soukromí obou domácností? Řešením je dům, kdy každá bytová jednotka má svůj samostatný vstup. A právě takový, kompletně zrekonstruovaný dům máme pro vás v nabídce.

Prodej domu o dispozici 2+kk a 3+1, po kompletní rekonstrukci, částečně podsklepeno, s bonusem prostorné půdy která je předpřipravena na další obytné prostory (příprava voda, odpady, topení, elektro). Jedná se o zděný dům, zateplení 120 cm, nová fasáda, nová plastová okna, nové rozvody, nové podlahy, předokenní žaluzie a mnoho dalšího.

Topení ústřední, kondenzačním kotlem. Střešní krytina se zárukou 50 let. Sítě plyn, elektro, kanalizace, studna. Na slunném pozemku nadzemní, zánovní bazén a skleník. O parkování taktéž postaráno jedenkrát garáž, kryté garážové stání a zpevněná plocha. Výborná dopravní obslužnost.

Volejte a zeptejte se na více podrobností. Zajištění výhodného financování v ceně.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava

Cena
9 500 000 Kč

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem