Prodej bytu 3+1 72 m², Zdeňka Chalabaly, Bělský Les, Ostrava (okres Ostrava-město)

Cena
2 700 000 Kč
Stav
Aktivní
Lokalita
Zdeňka Chalabaly, Bělský Les, Ostrava (okres Ostrava-město)
Typ nemovitosti
byty
Datum vložení
7. dubna 2023
Plocha celková
72 m²
Užitná plocha
72 m²
Elektřina
230 V
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Konstrukce
Panelová
Vlastnictví
soukromé
ID nemovitosti
25271
Obytná plocha
72 m²
Energetiká náročnost
C - Úsporná (i)
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsoby vytápění
Ústřední - dálkové
Patro
5.
Stav objektu
Bezvadný

Máme tu exkluzivní příležitost, která jistě zaujme každého, kdo hledá nový domov nebo skvělou investici do nemovitosti. Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji atraktívní byt 3+1 situovaný ve vyhledávaném prostředí Ostravy Bělského lesa na ulici Zdeňka Chalabaly.

Byt se nachází v 6 NP/6 NP, pokoje jsou částečně průchozí (obývací pokoj).

Jednou z hlavních předností tohoto bytu je jeho excelentní stav. Kromě drobného vymalování není nutné provést žádné další investice a nový majitel si tak může užít bezstarostného bydlení prakticky ihned po nabytí.

Samotný dům prošel nedávnou revitalizací, která zahrnovala zateplení, opravu střechy, modernizaci vchodů a výtahu či instalaci kamerového systému. Díky tomu se jedná o komfortní a bezpečné bydlení na vysoké úrovni.

Náklady na bydlení jsou přijatelné a činí 6 211 Kč pro čtyřčlennou domácnost. Tato částka pokrývá fond oprav, zálohu na teplou a studenou vodu, teplo, osvětlení a úklid společných prostor.

Co ještě více? Můžete využít možnost převzetí výhodné hypotéky se sazbou pouhých 2,49%.

Naše společnost Vám zdarma zajistí financování prostřednictvím našeho hypotečního specialisty s dlouholetou praxí v oboru, který Vám nabídne nejlepší podmínky dostupné na trhu.

Rovněž se ráda postarám o prodej či pronájem jakékoliv Vaší nemovitosti. Neváhejte mne kontaktovat a zeptejte se na více podrobností ohledně této zajímavé nabídky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 25271. Bližší informace Vám sdělí Jiřina Hlavenková, 607 773 774, 607 773 774, hlavenkova@reality11.cz

Videoprohlídka

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem