Prodej bytu 1+kk, garsoniery 25 m², Ahepjukova, Moravská Ostrava, Ostrava (okres Ostrava-město)

Cena
1 895 000 Kč
Stav
Rezervace
Lokalita
Ahepjukova, Moravská Ostrava, Ostrava (okres Ostrava-město)
Typ nemovitosti
byty
Datum vložení
9. srpna 2023
Plocha pozemku
25 m²
Užitná plocha
25 m²
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsoby vytápění
Ústřední - dálkové
Balkóny
Lodžie
Patro
4.
Stav objektu
Po rekonstrukci
ID nemovitosti
24
Obytná plocha
25 m²
Energetiká náročnost
C - Úsporná (i)
Elektřina
230 V
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Konstrukce
Panelová
Inženýrské sítě
Telefon
Vlastnictví
soukromé

Nabízíme k prodeji investiční/startovací byt o velikosti 1 + kk v osobním vlastnictví v panelovém objektu, který prošel nedávnou rekonstrukcí. Tato nemovitost se nachází na adrese Ahepjukova, v části obce Moravská Ostrava, obec Ostrava.

Byt disponuje podlahovou plochou 25 m², což zajišťuje kompaktní, ale přesto pohodlný prostor pro život. V objektu se nachází celkem 9 podlaží a nachází se na 5. podlaží. Díky výtahu je vstup do bytu pohodlný.

Kompletní rekonstrukce zahrnovala mimo jiné výměnu okna (plastové s trojskly) vstupní dveře včetně zárubní, podlahy, nová elektřina, kuch. linka, sanita atd…

Byt je vybaven veškerým potřebným vybavením jako je varná indukční deska, trouba, digestoř, lednička s mrazničkou. Dále je v bytě pračka se sušičkou, malá vana se sprchovým setem, umyvadlo se skřínkou, zrcadlová skřínka, skřínka nad pračkou. Vše je mimo hlavní pokoj, ten tedy v celkovém rozměru 18 m² je volný k bydlení. Vybavení je nové, nepoužité!

Velmi výhodné jsou také náklady na bydlení: 2007 Kč včetně FO + elektřina. Plyn není zaveden.

K dispozici uzamykatelná lodžie 3 m² v mezipatře, pro potřebu věšení prádla nebo ortodoxní kuřáky a podobně.

Tato nemovitost nabízí vynikající investiční potenciál a návratnost investice. Byt je vhodný pro pronájem, což vám umožní získat pasivní příjem. Poloha v Ostravě, která je důležitým ekonomickým a kulturním centrem, představuje další silný argument pro investici. Ostrava je atraktivní destinací pro život i podnikání, což zaručuje stabilní poptávku po pronájmu a zvyšuje hodnotu nemovitostí v této oblasti.

V okolí nemovitosti se nachází kompletní občanská vybavenost, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty, supermarketu a celé sítě obchodů a služeb. Díky vynikající poloze je dostupná doprava velmi pohodlná, včetně vlaku, dálnice, silnic, MHD a autobusů.

Nabízíme také zajištění výhodného financování v ceně a ráda se postarám o prodej či pronájem jakékoliv Vaší nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro investici s výhodami pronájmu a výhodnou polohou po případě startovací byt.

Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Videoprohlídka

Spojte se se mnou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.

akademie
Makléř se vzdělává v
komora
Makléř je členem